Hakkımızda

Buluç Medikal

BULUÇ MEDİKAL KOZMETİK ve GÜZELLİK MERKEZİ Tic. Ltd. Şti.

Buluç Medikal & Kozmetik,(www.bulucmedikal.com) BULUÇ Şirketler Grubu bünyesinde yer almaktadır. Merkez ofisi Yalova’da olmakla birlikte İstanbul’da faaliyetlerini sürdürmektedir. Medikal, Kozmetik ve Güzellik sektöründe tecrübesi olan firmamız, 2014 yılında kurulmuştur. Uluslararası birçok markanın Türkiye distribütörlüğünü üstlenen firmamız aynı zamanda ‘ESTEHERA’ markasının sahipliğini ve marka bünyesindeki profesyonel cilt bakım ürünleri ve dermo kozmetik ürünlerin yerli üretimini yapmakta olup kendisini yurtiçi ve uluslararası pazarda kanıtlamıştır.

İşbirliği içerisinde olduğumuz değerli doktorlarımız, sağlık kuruluşlarımız, güzellik salonlarımız, estetik ve güzellik merkezlerimizin taleplerine en iyi şekilde cevap verebilmek adına kimya mühendisleri, biomühendisler, işletmecilerimiz ve satış temsilcilerimizden oluşan profesyonel ekimiz ile; kalite, güvenilirlik, samimiyet ve dürüstlük ilkelerinden ödün vermeksizin en iyisini hayal ederek hizmet vermekteyiz.
Estetik bir dokunuş sloganıyla yola çıktığımız Buluç Medikal & Kozmetik ailesi olarak; Estetik ve Güzellik adına iş birliği için yanınızdayız!

Buluç Medikal Yönetimi
Çalışma Saatlerimiz
  • Pazartesi - Cuma
    09:30 - 20:00
  • Cumartesi
    09:30 - 20:00
  • Pazar
    09:30 - 20:00

Bazı Hizmetlerimiz